CZYM SIĘ ZAJMUJĘ?

Konie w praktyce i teorii.

KONSULTACJE BEHAWIORALNE
Budowanie relacji, rozwiązywanie problemów, przełamywanie strachu.
SZKOLENIA I WYKŁADY

Praktyczne i teoretyczne szkolenia z behawioryzmu koni i teorii uczenia. Wprowadzanie najnowszej wiedzy do świadomości jeźdźców i trenerów.

PRACA Z MŁODYMI KOŃMI

Wprowadzenie młodych koni do pracy z człowiekiem i pod siodłem.

KONSULTACJE JEŹDZIECKIE

Budowanie świadomego jeździectwa, kierowanie uwagi na stosowane pomoce, sygnały i komunikację z koniem.  Nie prowadzę treningów sportowych.

5

NAGRODY

15

ODBYTE SZKOLENIA

21

OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

CO O MNIE MÓWIĄ?

Opinie o moich szkoleniach

Te wykłady pomogły mi zrozumieć wiele rzeczy, które być może dla osób mających kontakt z końmi od dziecka są oczywiste, ale dla mnie były prawdziwym odkryciem. Warto te spotkania kontynuować, ponieważ w czasie lekacji jazdy nie ma czasu na wyjasnianie wielu spraw.

Cześć Kasia! Na wstępie chciałabym bardzo podziękować za fajne szkolenie i inspirację do pokonywania trudności w nowy sposób Szkolenie skończyło się we wtorek, a ja od piątku zaczęłam pracę nad oswojeniem mojego konia ze spryskiwaczem. Wcześniej próbowałam przez zalewanie i przybliżenie i oddalenie, ale bez dłuższego efektu. Cały czas był spięty. W piątek zrobiłam trzy krótkie (po 2 min. sesje), podobnie w sobotę i dwie w niedzielę. Efekt jest taki, że do łopatki młody stoi grzecznie, bez stresu, raczej zaciekawiony. Kłoda i zad już mniej na luzie, ale nie ucieka, nie kręci się. Po urlopie kontynuuje pracę. Jeszcze raz bardzo dziękuję!!

Jedno z lepszych szkoleń na jakich byłam, dużo zapamiętałam i wiem jak wykorzystać tą wiedzę w praktyce. Wspólna dyskusja pozwoliła zapamietać dużo ważnych informacji, a uczestnicy mogli nauczyć się wiele od siebie nawzajem.

Pierwsza osoba, która mówi o pracy nad emocjami koni. Szkolenie, na którym można było zaobserwować młode konie przy pracy pozbawionej stresu to niesamowite doświadczenie.

Moja filozofia pracy

Stworzenie mostu pomiędzy teorią i nauką dla poprawy dobrostanu koni i rozwoju prawdziwej sztuki jeździeckiej. Otwartość i obiektywizm na różne techniki, jeżeli tylko są zgodne z potrzebami koni. Zwalczanie błędnych teorii, które wyrządzają koniom wiele złego. Harmonia i równowaga różnych elementów, które są od siebie współzależne - dlatego yin yang.

Bądźmy w kontakcie

Jeśli masz jakieś pytania napisz